Jdi na obsah Jdi na menu
 


 PODZIM 2010

  • Tak a sezóna je v plném proudu. Dnes k nám zajíždí Velká Lhota.
  • Další pohárové utkání se odehraje v Podlesí 6.8.2010 pravděpodobně v 17:00.
  • V prvním pohárovém zápasu jsme si vedli dobře, ale i tak jsme na soupeře z Hrachovce nestačili a prohráli 0:2

JARO 2010

 

20.6.2010   Mistrovské utkání...Poličná "B"

...

18.6.2010   Mistrovské utkání...Kladeruby

...

13.6.2010   Mistrovské utkání...Jasenice

...

6.6.2010   Mistrovské utkání...Velká Lhota

Terén byl těžký,místy  ještě promočený a jinde zase suchý,přihrávky po zemi byly dost nepřesné.Tráva byla posekaná jakousi žačkou a zbytky posekané trávy byly ještě na hřišti.

Velká Lhota začala zápas dobře,ale své šance neproměnili. V 25 minutě  u levé lajny Šindelek vybojoval míč a udělal 2 hráče,popotahoval si míč za hranící šestnácky,až si ho dokonale připravil a nechytatelnou šlupkou k pravé tyči otevřel skóre . 0:1 .Lhota měla poté velkou šanci,ale hráč který se prokličkoval až do šestnácky váhal se střelou a musel střílet přes posledního obránce (asi vodku) a minul.V 35 minutě kopal Vodka roh proti domácím.Nabíhající Marcel,který chtěl aby roh rozehrál na krátko,úplně zmátl domací obranu,která po něm vystartovala čímž v šestnáce vznikl prostor a tak toho Vodka využil,poslal centr přímo na hlavu Karlose a ten pěknou hlavičkou do protější  šibenice zvýšil na 0:2.

Ve druhém poločase se Lhota vzpamatovala. Obrana Juřinky se mezi sebou nedomluvila a hráč Lhoty prošel až na malé vápno,kde překonal i Holyho. 1:2 . To domácí nabudilo a začli usilovat o zvrat zápasu.Tato snaha se jim vyplatila když v 65 minutě srovnali pěknou střelou na 2:2. Ovšem v 70 minutě zahrával Marcel přímák, ale vzhledem k tomu,že kopal z totálního bahna mu střela nesedla a tak se míč šoural po zemi skrz šestnácku až ke  Karlosovi,který ho z malého vápna  trefil přesně nad domácího gólmana.2:3.Toto rychlé navýšení skóre domácí zmohlo a když neproměnili ani další šance jako byla střela z šestnácky k tyčce a perfektní zákrok Holyho,který Juřinku v důležitém okamžiku zápasu podržel šli do kolen.Navíc se na hřiště dostal po střídání X-mana Zlatý Žolík Milda Chocholatý , který dostal na levou lajnu pěknou přímou přihrávku od Šindyho  a tak toho využil, zrychlil a balón dotáhl do šestnácky a z úhlu pěkně žabkou lobnul domácího gólmana.2:4.

Utkání řídil rozhočí Drozd, který zase plno věcí neviděl,nebo asi nechtěl vidět.Naštěstí v tomhle zápase nešlo o postupové body,tak se hráči moc nehádali.

30.5.2010   Mistrovské utkání...Růžďka

...

15.5.2010   Mistrovské utkání...Jablůnka B

Jablůnčané se k utkání nedostavili!

9.5.2010   Mistrovské utkání...Mikulůvka

....

2.5.2010   Mistrovské utkání...Kladeruby

Juřinka nastoupila k důležitému domácímu zápasu s přesvědčením získat tři body a úvod zápasu tomu také nasvědčoval. Hosté ožili až po vyloučení R. Stengla, do konce poločasu přebrali iniciativu, ale k vážnějšímu zakončení se stejně jako Juřinka, nedostali. V druhé půli Juřinka dál dobře bránila a začala být i nebezpečná dopředu. Dvě dobré šance neproměnil Karlos. V 70 minutě se hostům zranil první golman a do brány musel hráč z pole. To se projevilo už po pár okamžicích, kdy Vodkův roh skončil sražený v hostující bráně. 1:0. Závěr ale patřil Boudám, které v posledních minutách zahrávaly několik standartek a rohů, ale na víc jak dvě střely z 16 metrů se nezmohli. Juřinka vyhrála i přes handicap 9 hráču v poli a udržela tak krok s vedoucí Dolní Bečvou. Závěr soutěže slibuje ještě dramatické okamžiky.

25.4.2010   Mistrovské utkání...Jablůnka B

Příprava na první hostující utkání se v hojnosti vydařila a tak jsme se mohli předvést na půdě Jablůnky, která ač to tak nevypadá nemá v domácí prostředí až tak růžovou vyhlídku. Podobná situace jako s naším tréninkovým hřištěm.

Domácí borci značně oslabení o jádro mužstva, které vypomáhalo A-týmu  zastupovali ne příliž zkušení dorostenci. Ale za to naše vcelku stabilní sestava doplněná o zkušenou útočnou dvojici nenechala nic náhodě a s poměrně slušnou kombinací naznačovala, že body se v jablůnce nechávat rozhodně nebudou. Účet brankové smrště otevřel přes pas z pravé strany a skvěle vrácené nahrávce Šindyho znovu se objevující Maty, který všem ukázal, že fotbal hrát umí a co víc umí dávat i pěkné góly. Další gól přidal Marcel z poměrně šťastného přímého kopu, který si do brány vsítil víc brankář než sám autor kopu. Do poločasu jsme zahodili několik vyložených šancí a sami jsme se divili když nešťastnou náhodou zahrál juřinský obránce rukou ve vlastním pokutovém území. Nařízená penalta byla ale jediná jiskřička ve snažení domácího celku. 1:2.

Po přestávce došlo ke střídání již tak unaveného domácího brankáře novým zcela neunaveným ale naprostým laikem v chytání mičudy. V druhé polovině jsme domácím ukázali jak platným "dvanáctým" hráčem je vítr a po jasných instrukcích jsme pálili jednu pumelici za druhou. Ke všemu štěstí se nám podařilo vsítit ještě 5 branek a tak jsme Jablůnce nadělili 7 kanárů.

18.4.2010   Mistrovské utkání...Mikulůvka

....

4.4.2010   Mistrovské utkání...Růžďka

 

 

 

 

28.3.2010   Mistrovské utkání...Dolní Bečva B

Jarní počasí nalákalo první diváky do ochozů juřinkého fotbalového stánku. Hosté se nakonec sešli všichni i s dresy a tak se mohlo začít první jarní kolo ikdyž o několik desítek minut opožděné. V první půli jsme se setkávali pěknou akcí jen zřídka. Skvěle připravený terén nahrával ale jen těm co chtěli míč udržet na zemi. Jistá převaha hostujícího týmu jenž měl vítr v zádech byla jednoznačná. Díky bohu,ale střlecká mizérie a prvotní nervozita byla znát na obou stranách. K žádné větší události ani brankové příležitosti v první polovině nedošlo a tak se obě mužstva uchýlili do kabin se stejným předsevzetím, vstřelit alespoň jeden gól.

Do druhého poločasu nastoupili naši borci s větrem v zádech a bylo to i znát. Dlouhé nakopávané míče dělaly soupeři problémy a dostávali jsme se i do zakončení, které jsme ale několikrát trestuodně zahodili. Soupeř ale nezaspal na vavřínech a několika pěknými brejky vystrašil perfektně připraveného domácího brankáře Petra H.. Vyzdvihnout musím jinak skvěle hrající obranu s kapitánem Romanem K., který se tohoto úkolu zhostil takřka bezchybně což se nedá říct o útočné dvojici která nevěděla so s míčem. Bohužel i přes nepřízeň počasí v závěru utkání jsme gól neviděli a tak jsme v prvním kole jarní části urvali bod s vedoucím celkem zasloženě.  

14.3.2010   Nový rozpis bude během příštího týdne. Pokusím se sehnat i pro Áčko.

2.1.2010   Navrhuji sbírku na nové štulpny do "Zlaté" sady. Současné ponožkové štulpny jsou již v tragickém stavu po roce a půl prakticky nepruží a jsou roztrhané. Sada dresů je již doplněna o chybějící trenýrky. Do jara provedu revizi, zjistím co chybí (nadbývat určitě nebude nic) abychom měli vše na jaro připraveno. Nějaké peníze jsou v kase ze vstupného, ale to může náklady na nové štulpny jen ztěží pokrýt, tudíž se budeme muset na nové složit. Navrhuji stokorunu od každého. V plánu je i obstřik (2x) a nosič s flaškami na pití, který by se mohl ze vstupného zaplatit.

2.1.2010    Příprava na jarní část sezóny vyhnala některé nedočkavce na zasněženou plochu místního tréninkového hřiště. Pěkná čutaná v prašanu udělala klukům radost a pomohla trošku rozhýbat ztuhlé tělo po Vánočních "přežírkách".  Mrkněte na fotky!


PODZIM 2009

8.11.2009    Mistrovské utkání...Velká Lhota 

...

2.11.2009    TĚLOCVIČNA "předplatné"

Každou neděli od 19-21:30 (začínáme 21.listopadu)

Kdo platil zálohu za pronájem tělocvičny:

 

 

 

 

 

 

 

 

Milda, Vodka, Šindy, Cahla, Karlos, Ivo, Dan Horák, Dan Smeta, Martin Strnad, X man a Wimpy ... ??

1.11.2009    Mistrovské utkání...Poličná "B"

...

11.10.2009    Mistrovské utkání...Jasenice

Sobotní "Hodové" předutkání navnadilo odpolední fotbalovou atmosféru a hrstku diváků přilákalo spíše do hospody namísto sledování utkání s tak trošku předpovězeným výsledkem.

Hosté v době zahájení utkání byli ještě v pěti, ale nakonec se sešli vpočtu 9 statečných a tak se začalo i hrát. 

Ze začátku to, ale na hřišti tak jednoznačně nevypadalo a museli jsme čelit i několika útočným výpadům.  Ale převaha dvou mužů v poli byla vidět a do šancí jsme se dostávali spíše my. Snaha vystřelit na bránu byla kolikrát až ústkostlivá, ale ovoce nakonec přinesla. Poločas 3:0.

Do druhého poločasu jsme nastupovali již uvolnění, ale odhodlaní přidat nějaké góly na účet oslabeného soupeře. To se nakonec povedlo. Některým se zápas nevyvedl, ale jíným se naopak dařilo. Karel N. slavil v tomto týdnu narozeniny a v tomto utkání si nastřílel úctihodný dárek v podobě hattricku. Gratulujeme!! V zápase se konečně (po dlouhé odmlce) chytnul i Miloš Ch.

Jen tak dále klucííí!!!

11.10.2009    Mistrovské utkání...Dolní Bečva "B"

Na zápas jsme se skládali vcelku hekticky, ale nakonec jsme se sešli. Odjezd na bečvanské "Bazaly" byl vcelku předčasný ,ale alespoň jsme si ještě z tribun shlédli zápas budoucích profíků.

Do zápasu jsme vlétli se vší rvou a sneslo to i ovoce. Obrana se sice musela soustředit na běhavého a kombinací opojeného soupeře, ale útok měl snahu neméně jednoduchou. Věděli jsme, že musíme bodovat a museli jsme do toho dát prostě vše. Šance se vyskytovali na obou stranách, ale pohotový Jiří Š. (jak má ve zvyku) zkusil vyslat přímočarou přízemní petelici a po nepříliž sebejistém skoku brankáře po balónu jsme byli svědky poprvé se zavlající sítě domácího celku. Hosté se ale ničeho nezalekli a jakoby chytli druhý den po krátce nato vstřelenému gólu, který nepatřil zrovna mezi ty nejhezčí co fotbalová kronika nabízí. Laciný gól. Poté jako jsme se nemohli znovu nastartovat a hosté gytli na obrátkách a kombinovali s přehledem po stranách náhradního hřiště jako urvaní z řetězu. Jen marně jsme kroutili hlavama po krásné střele domácího záložníka zpoza PÚ, která proletěla jakoby se nic nedělo. 2:1. Domáci byli ale tímto gólem tak nažhavení, že naše obrana jen stěží chápala jak jednoduše a účelně se bečvanští středopolaři dostávají do zakončení. Petr H. měl plné ruce a nohy práce, ale na dorážku pohotového útočníka, který dorážel odražený míč, který již předtím vyrazil golman před sebe nedosáhl.

Ve druhém poločase jsme se pokusili utkání zvrátit. Domáci udělali páru změn v sestavě a hráli spíše na brejky se dvěma vysunutými hroty. Tomu jsme se snažili vzdorovat kombinační hrou v záložních a útočných řadách. To přineslo i vytoužené srovnání ve druhé polovině druhé půle. 3:2. Hosté, ale přitvrdili a několika hrubými zákroky postupně "demolovali" jednoho hráče za druhým. Nejvíce to, ale schytal náš do té doby suveréní brankář, který se jen stěží nadechoval z brutálního zákroku šlapákem ve výskoku na "solar". Začali jsme tlačit soupeře do jejich defenzívy, ale i po několika vyložených šancí se nám nedařilo vystřelit pořádnou střelu a tak jsme si body z již tak vyhecovaného utkání neodvezli. Utkání s přehledem odpískal rozhodčí Světlík ze Vsetína.

4.10.2009    Mistrovské utkání...Kladeruby

Zápas v Kladerubech vylákal do ochozů mnoho místních pobudů a zatvrzelých fandů, kteří si přišli spíše zakřičet na všechno co se na hříšti stalo či nestalo.

V první půli se hrál opatrný fotbal a do šancí se obě mužstva dostávaly jen zřídka a když už tak vyložené šance hráči lehkomyslně zahazovali. Nakopávané míče měly a také přinesly toužené ovoce a po hrubé chybě hostujícího stopera Marcela L. se do vyložené šance dostal domácí útočník a nekompromistě přelstil golmana střelou k tyči. Poločas 1:0.

Do druhé půle jsme se trochu probudili a začali jsme si nakopávanou hrou tvořit postupný tlak. Bohužel gól již nepadl a tak i po vcelku vyrovnané a slušné hře jsme si z Kladerub bod(y) neodvezli.

26.9.2009    Mistrovské utkání...Jablůnka B

Pěkné sobotní odpoledne zlákalo hrstku diváků na podzimní klání s Jablůnkovským béčkem. Jak je již tradicí Jablůnčané se opět nedostavili v plném počtu a tak se utkání zahajovalo s početní převahou domácího mužstva. Po prvním oťukávání obou mužstev se jen ojediněle někdo dostal do šancí, ale ty stejně nedokázal proměnit. Postupem času jsme se více ujali držení míče a i zakončení střelou na bránu již nebylo tak neobvyklé. Gól, ale v první půli stejně nepadl.

Do druhé půle se již počet hráců obou mužstev vyrovnal a tím se dobývání soupeřovy brány stalo více obtížné. Vstřelit gól se povedlo až při rozehrání přímého kopu do PÚ Jablůnky kde míč brankáři prošel přes ruce a dobíhající Jiří Š. zakončoval do odkryté brány. Daší povedenou akci zakončoval Karel N. když hlavičkoval namazaný centr Jiřího Š. z pravé strany brankáři "houslemi" mezi nohy. Hosté se dostali také do několika šancí a z jedné z nich mohl trestat hostující Čuma Erik, ten si ale míč pokopl příliž daleko od nohy střetl se s brankářem Petrem H. Rozhodčí Martin Drozd pravděpodobně střet neviděl a ukázal směrem na rohový prapor. Rozehranou situaci z rohu nejlépe přečetl právě hostující Čuma Erik a snížil tak hlavičkou k tyči na 2:1. Do konce zápasu zbývalo již asi 10 min. Hostující celek se nadechoval ještě k několika brejkům, ale všechy se podařilo ubránit. My jsme také měli nekolik šancí které měl na noze (nejen) kanonýr Miloš CH., ale díky své nerozvážnosti i ty vyzněly naprázdno.

20.9.2009    Mistrovské utkání... Mikulůvka

Komentář jsem doposud neobrdžel!

  5.9.2009    Mistrovské utkání... Růžďka

Za ideálního počasí zajíždělo mužstvo Juřinky B na horkou půdu v Růžďce, loňského účastníka 3. třídy. Zápas se také podle toho odvíjel, domácí byli rychlejší, lépe si rozuměli s míčem a dokázali toho také využít. Po několika zahozených šancích se domácí prosadili  a po závaru ve velkém vápně se ujali vedení 1:0. Těsně před přestávkou se domácí prosadili podruhé. Chybu ve zdi podpořil brankář a přímý kop tak skončil přímo za tyčí. Hosté si koledovali o pořádný výprask. Ten měl a přišel ve druhém poločase. Pasivita a nemohoucnost zálohy hostí vymyslet cokoliv do předu a pomoct tak tápajícím útočníkům korespondovala s přetíženou obranou, které rychle docházely sily. Na hostující bránu se valil jeden útok za druhým. Hosté se nenechali nabudit ani zneškodněným pokutovým kopem, nařízeným úzkostlivě, leč rovinu pískajícím sudím. Hra do předu byla tvořena pouze nakopávanými míči. A přece se Juřince podařilo snížit na 2:1. Šťastnou brankou se zviditelnil Chocholatý. Šanci na zvrat ale po 5 minutách zhasil Lacina lajdácky a nezodpovědně kopnutým přímým kopem, po kterém následoval brejk 2 na 1, ze kterého domácí rozšířili svůj střeleckký účet na 3. Do konce zápasu pak zahodili ještě několik velmi slibných šancí. Výsledek 3:1 je pro zoufalou Juřinku velmi milosrdný.

30.8.2009    Mistrovské utkání... Poličná "B"

Utkání před domácími fanoušky jsme zahájili hrou plnou nepřesností, nesouhry a zahazováním vyložených šancí. Hostující tým nastoupil v oslabeném počtu s několika dorostenci, kteří odehráli již jedno utkání dopoledne, z čehož jsme mohli těžit, ale jako by se tato výhoda stala naším hendikem. Teoreticky klid na kopačky přinesla až proměněná šance Mildy, který měl při svém zakončení hodně štěstí, když se mu odražený balón od brankáře podařilo bodlem narvat do brány. To byla ale jen jedna z mála střel, které jsme na hostující branku v prvním poločase vystřelili. Hru také ovlivnilo neustálé hádání o odmávané ofsidy kapitánem Lacinou. Dalším gólem jsme již první půli neokořenili, i když několikrát měli hosté namále. Například zmařenou vyloženou šancí Radka P., jehož průnik zastavil faulující brankář hostí, který za svůj zákrok nebyl dostatečně potrestán. Druhá půle slibovala zvýšení našeho náskoku proti oslabenému soupeři, ale opak byl pravdou. Hostující záložník si lehce poradil se dvěma obránci v rohu hřiště a centrovaný míč proměnil hlavičkou hostující Martin Horák. Nakonec skóre upravil v náš prospěch po vhazovaném autu přesně mířenou střelou k tyči Milda. Nic víc se už do konce utkání neudálo a zvítězili jsme netěsnějším rozdílem 2:1. Oko juřinského diváka nad naším výkonem zaplakalo a měli bychom se nad sebou zamyslet, zda předvádět tragickou nakopávanou nebo začít hrát kvalitní fotbal, který by potěšil oko všech našich fanoušků.  

23.8.2009    Mistrovské utkání... Jasenice

Na jasenický „pažit“ jsme se již těšili. Jen štěstí, že den před utkáním pořádně zapršelo. Nabušený domácí tým budil respekt. V prvním poločase jsme zahrozili z několika brejků, z nichž jeden proměnil Šindy. Mnoho zahozených šancí nás dělilo od většího náskoku. Do druhého půle jsme nastoupili v nezměněné sestavě, ale skóre zápasu se měnilo po zaváhání obrany a patičce domácího Vargy. Další gól přidal jeho bratr z pokutového kopu. Naši snahu o vyrovnání spasil krásným lobem M. Lacina. Hosté se ovšem nesmířili s remízovým výsledkem a zvýšili skóre ve svůj prospěch. V nastaveném čase zchladil jejich touhu po třech bodech nešťastně tečovaný míč domácím obráncem do vlastní brány. Konečná dělba bodů byla spravedlivá.

15.8.2009    Mistrovské utkání... Velká Lhota

Na úvod příspěvku bych chtěl poděkovat za iniciativu ranním ptáčatům, kteří si přivstali a perfektně připravili domácí hrací plochu.

Na první zápas (bez přítomnosti domácího kouče) se sešlo mnoho nadšených juřinských fotbalistů a bylo jich až do konce zápasu pomalu více než domácích diváků. První půle ale tu hrstku diváků vůbec nebavila. Hrálo se ponure, více méně ve středu hřiště a jen občas se podařilo domácím borcům vystřeli směrem na hostující bránu. Tuto domácí "bezmoc" mohl trestat hostující záložník jež utekl ke konci prvního poločasu po levé straně hřiště a přehazoval domácího brankaře, ale břevno se postavilo do cesty letícímu míči a Renďa polykal slinu stěstí. Poločas tedy 0:0

Do drhuhého poločasu jsme nastoupili optimisticky, ale stále se nám nedařilo vsítí míč do hostující brány. Kam se má míč vsitit nám ukázal až domácí obránce jež tečoval míč tak, že brankář neměl šanci reagovat. Pote jsme se jakoby nastartovali a začali jsme konečně kombinovat. Z toho plynul i následný gól Romana Š., který spoza šestnáctky nasměroval míč nechytatelně k tyči. Pak ještě zvyšoval Radek P., který na hrotu budil pozornost. Hosté dokázali ještě korigovat skóre na 3:1, ale to bylo z jejich strany do gólové kroniky všechno. Konečné skóre 4:1 potvrdilo únavu hostujícího celku, který se dostavil bez náhradníků.

Zápas s přehledem řídil zkušený sudí Vincent Füle.

 

 

 

 

 7.8.2009    Mistrovské utkání... Dolní Bečva

Na první zápas nové sezóny jsme se již velice těšili. Na první fotbalové rande se nás sešlo až až, ale nakonec se do dresů oblékli jen ti rychlejší, kteří si stačili vzít trenýrky z tašky. Na ostatní žel nezbylo

V prvním poločase jsme si vytvořili mnoho šancí, ze kterých jsme dokázali vytěžít tlak a přidali i branky. Tu první vsítil nováček Radek P., který se tak ve svém prvním zápase za Juřinku "B" prezentoval na výbornou! Tu druhou přidal Miloš Ch. nosem po rozehraném rohu. V prvním poločase se blýskl i Adam K., který zatápěl domácí obraně a dostal se i do několika vyložených šancí, které nedokázal využít.

Do druhého poločasu jsme nastupovali s nepozměněným kádrem a odolávali jsme vzrůstajícímu tlaku domácích borců. Ti, ale místo proměňování šancí, je zahazovali. Nakonec se jim ale podařilo v závěrečném tlaku hostující obranu překonat a prostřelit do té doby jistě hrajícího Petra H. První zkouška na hřišti soupeře nám vyšla a odvezli jsme si 3 body.

JARO 2009

22.6.2009    BRIGÁDA

Díky nepřízni počasí se brigáda na hlavním hřišti přesouvá na středu 24.6. na 16 hod.

21.6.2009   Mistrovské utkání... Mikulůvka

V posledním odloženém zápase již o nic nešlo a v tabulce IV. třídy sk. B jsme okupovali třetí příčku, kterou nám již nikdo nemohl vzít. Bohužel jsme se ale o druhou pozici připravili sami, když jsme nevyužili nabídku bodů v prvním jarním zápase v Jablůnce pak na Lhotě a Kladerubách. I tak se jaro Juřinskému béčku víceméně povedlo a nasbírali jsme tolik bodů co jsme si před začátkem sezóny ani nedokázali představit.

Začátek zápasu byl opatrný z obou stran, ale gólově se probudili hosté. Když už jsme prohrávali 0:3, tak všem došlo že pokud chceme vyhrát musíme střílet góly a do poločasu jsme dokázali stav korigovat na 2:3.

Po poločase jsme ale neudrželi dech a prohra 3:6 byla první porážka na domácí půdě.

PS: Omyl rozhodčího NUCe nakonec Mikulůvce neprávem připsal sedmý gól v zápase a tím pádem stý vstřelený gól sezóny.

15.6.2009   Mistrovské utkání... Velká Lhota

Počasí jako vystřižené z novin, sestava naditá zvučnými jmény, dobrá nálada a hlavně hosté přijeli v plném počtu a dorazil i rozhodčí p. Jelínek z Rožnova.

První poločas se nesl v duchu komorním. Moc šancí k vidění nebylo a tomu také odpovídalo poločasové skóre. 0:0

Druhý poločas zpestřilo vyloučení hostujícího hráče, ale jakoby to už na Juřince bylo zvykem ožil právě hostující tým namísto domácích perel.

Naštěstí se o vedení postaral po dlouhatánskému centru přímo od domácí brány Peťa Š. Se zrodila střelecká hvězda Dan S. který nekompromisně hlavou po centru Karla N. zvyšoval na 2:0.

Hosté nebezpečnými brejky snížili skoré na 2:1 ale to už bylo jen pár minut před koncem zápasu a k ničemu jinému se už nenadechli. 

16.6.2009   Schůze výboru v 18:00 (Jarda, Wimpy)

7.6.2009   Mistrovské utkání... Poličná "B"

Do poličné jsme se po vlastní ose dostali všichni tedy i ti co neměli v plánu nastoupit a dokonce i věrní příznivci si toto "derby" nenechali ujít, ikdyž přijeli někteří ještě ospalí (é). Do sestavy se tentokráté dostali i normálně za A tým hrající kluci. Začátek utkání patřil našim barvám a Roman Š. se blýskl a pěkným gólem otevřel skóre. Pak zaváhání brankáře Petra H. kdy se netrefil do balónu který na něj směřoval od Vládika K.a nešťastným odskokem se balón dostal do naší brány. Nikdo nechápal jak se tohle může ve IV. třídě stát.  Poté hosté zahrozili a domácí útočník pěknou střelou zpoza šestnáctky rozvlnil hostující síť podruhé a ujali se vedení. Do konce poločasu stihl ještě korigovat hlavou skóre Koci 2:2.

Ve druhém poločase jsme se tak trošku s opatrností drželi v defenzívě a do šancí se moc nedostávali, ale zataženou hru jsme hrát nechtěli a hrozili jsme hlavně po centrech ze stran a následných střel, hlaviček a dorážek ze kterých bylo úspěšných hned několik našich borců. Perličkou na konci bylo sólo Dana H. který se blýskl a rozvlnil domácí bránu naposled.

Nakonec jsme poločasový stav zvrátili a odvezli si zasloužené tři body za 7 gólů!

1.6.2009   Mistrovské utkání... Kladeruby

Sestava Holáň- Stoper Dan Horák, předstoper Maty, beci Vodka a Flákač., střed Cahla a Peťa Škařupa, kraje Miloš a Váňa, útok Roman s Karlem....Na lavičce René a trenér Jarda Vedral. Ve skratce: První poločas byl vyrovnaný, domácí měli víc šanci ale vedli jsme díky Carlosově trefě. Domácí těsně před přestávkou vyrovnali pěknou střelou. Ve druhém poločase to bylo průměrné utkání 4. třídy. Nepřesnosti na obou stranách a nervozita v zakončení. S remízou můžou být obě mužstva spokojená, protože vyhrát si nezasloužil ani jeden tým. Dobrý zápas odehrál Levý Back, který zvládl stoperskou roli bez větších hrubic a karetních trestů. Chyběli: Laďa- práce, Šindy- zranění, J.Kuběna- nezvěstný, Wimpy- nahání švédky za prachy Schottu, Martin Šindelek- probírá se z matury. Dej do aktualit toto...

28.5.2009   Utkání v Kladerubech se hraje již v 15 h !!!!

Sraz o 3/4 na 2 u DD.

23.5.2009   Mistrovské utkání... Jablůnka "B"

Na příjezd jablůnských es se čekalo opravdu do poslední chvíle a už ani ostřílený matador a rozhodčí v jedné osobě Vincet Füle nechtěl věřit tomu, že se Jablůnka vůbec dostaví k utkání. Nakonec se sešli ikdyž s výpomocí několika hráčů A týmu, ale včerty.

Začátek utkání jsme "asi" nevěděli, že Jablůnka hraje jen v 9 v poli. Jakoby vystřižené z kopíráku, když jsme si již tu samou situaci proti oslabenému mužstvu vyzkoušeli s Jasenicí. Pár světlých chvil jednotlivců, ale jinak fotbal juřinskému diváku nezaviděníhodný. Poločas nakonec 3:0, ale na vyložené šance již minimálně detet ku jedné.

Ve druhém poločase byl největším soupeřem domácích fotbalistů jejich vlastní úděl. Co šance to spálená, co individuální průnik to zmařený. Konečný výsledek vůbec neodpovídá jednoznačnému průběhu hry, ale body jsou doma. Musím vyzdvihnout práci Holyho jež udržel čisté konto a chtíč (nejen) útočníků jež pálili snad ze všech pozic. Musíme se zlepšit v koncovce a začít všichni tahat za jeden provaz.

17.5.2009   Mistrovské utkání... Mikulůvka

Na Mikulůvský "velkoklub" jsme se psychicky přichystali již během týdne. Někteří si odrazili patu během týdne, jiní v plné připravě na zkoušky účast odmítli. Nakonec, ale sestava zůstala vesměs nezměněná. Začátek zápasu vyzníval zpočátku pro domácí, když zahrozili několika akcemi, ale poté přišel krásný gól z kopačky Romana Š. Další gól padl po vhazovaném autu kdy Šindy přizvedl míč směřující na branku takovým obloučkem, že leckterý divák měl hlavu zakloněnou jakoby vzhlížel k nebi. Poté domácí zahrozili brejky a z jedné šance po naší chybě snížil stav dravý útočník tak chabravou střelou, že ani Jirka K. ani golmanské eso Petr H. nedokázali míč zpacifikovat. 1:2. Do poločasu ještě vytáhl jednu střeleckou lahůdku Váňa, který nekompromistě hlavou po rohu trhal síť domácího celku. Hosté dokázali ještě snížit za pomocí finty "sloup", kdy byl nastřelen jeden z hráčů po rohu a míč se od něj odrazil přímo do brány. Poločas tedy vyzněl 2:3 pro hostující tým.

Do druhé půle jsme se pustili s chutí a nabití energií z obrovské "kabiny" jsme zvyšovali již na 2:4 Váňovou zásluhou. Poslední minuty zápasu patřily hostujícímu celku a po vlastních hrubkách konečné skóre 4:4 bylo zaslouženou dělbou bodů.

09.5.2009   Mistrovské utkání... Jasenice

Tentokráte jsme se sešli v sobotu v den kdy se na Juřinském fotbalovém hřišti konaly dopolední hašičské závody. Uspěšné klání dobrovolníků v modrých mundůrech se stříkačkami za slunného dne vyšly pořadatelům a hlavně Jasenickému dobrovolnému hasičskému sboru na jedničku. Odpolední "derby" s Jasenicí předpovídalo bojovné klání a hlavně trochu nejistotu zda se Jasenice dostaví v plném počtu jelikož několik jejich hráčů se "unavilo" na dopoledních hrách se stříkačkami. Předtuchy se naplnily a mužstvo hostí se sešlo v počtu jen 9 hráců v poli. Tímto povzbuzené domácí můžstvo se toho ale spíše zaleklo a v úvodu zápasu střídala mizerná nahrávka laciné odkopávání balónu do zámezí. Neproměnění vyložených šancí z nás dělalo podprůměrné hrající mužstvo a morálka prudce klesala. První jiskřičkou byl až pěkný gól Karlose, ale to bylo z jeho strany více měně všechno. Další vyloženou brankovou šanci hlavičkoval mimo bránu hostí a všichni se drželi za hlavy co "ne"jde proměnit. Po odstoupivším Ivovi se na hříště dostal Dan H. a ukázal svojí dravostí domácímu útoku jak vyzrát na dezorientovanou soupeřovu obranu jedním gólem.

Do druhé půle jsme nastupovali s dvoubrankovým náskokem, ale Jasenice jakoby chytla druhý dech a jejich útočníci byli čím dál více úspěšnější z čehož plynul i následný gól na 2:1. Naštěstí se po jedné dobře odehrané obranné situaci dostal Cahla k míči a přesprintoval 3/4 hřiště a své sólíčko zakončil brankou na 3:1. Poté co odstoupil Roman Š. se na hřiště dostal i René, ale jakoby se zalekl svého poslání a míč do soupeřovy brány se mu nepodařilo vsítít ikdyž jednou orazítkoval tyč a poté pálil těsně vedle. Jednu trefu přidal ještě Dan H.

Výkon týmu až na vyjímky mizerný, ale body jsou doma. 

 

05.5.2009   Příspěvky

Na sobotním zápe budu vybírat po 100,- od každého hráče. Už jsem to avizoval nejméně tisíckrát! Výmluvy nebo vyjímky nepřipadají v úvahu! 

Platili:

Radimír Střítězský, Miloš Chocholatý, Vladimír Kovář, Petr Nohavica, Oliver Matyšťák.

Ostatní mají termín do 15.5.09!!

 

03.5.2009   Mistrovské utkání... Jarcová

Nedělní zápas proti lídrovi tabulky jsme odehráli ve slušném tempu. Jarcová přijela oslabena o 5 hráčů, a to se muselo promítnout do jejich hry. V první půli byli jako vyměnění, zbytečně ztráceli balóny a jejich pověstné kombinační akce končily na výborně hrající obraně a nakopáváním do soupeřovy šestnáctky toho taky moc nevyřešili ,tam kraloval Petr a jeho mucholapka. Proto muselo uhodit na naší straně. Jindra se skvěle jako lasička protáhl kolem zkoprnělých obránců hostí a nekompromisně mazáckou střelou ke vzdálenější tyči ukázal všem na hřišti kdo je tady pánem. Viditelně otřesení hráči hostí, mohli dostat více branek, ale to bychom se museli trefit. V druhém poločase nás výborně podržel Dušan. Myslím si, že celý zápas si dobře dirigoval a nenechal si nic líbit. Závěrem bych chtěl poděkovat všem, co byli na hřišti za odvedený výkon.

 

30.4.2009   Mistrovské utkání... Jasenice

Po fotbalovém utrpení na V. Lhotě kde jsme nebyli schopni "ničeho",  jsme se dočkali odloženého utkání 16.kola v Jasenici. Počasí přes den nevypadalo nijak optimisticky a nakonec se přehnala pěkná bouřka a asi nejen Flákač si myslel, že se hrát nebude. Jenomže jak je tomu již skoro Valaškou raritou není všem obcím a dědinám dopřáván stejný závlahový komfort. Hřiště bylo tvrdé a tráva "mokrá". Sešli jsme se tentokráte ve velice hojném počtu ikdyž se hrálo v pracovní den. Nástup na hřiště a první minuty ukázaly, že jsme zcela dezorientovanou obranu soupeře drtili jednou šancí za druhou. V naprosté převaze a herním klidu jsme ale zahazovali vyložené šance a tak skóre po prvním poločase mohlo být ještě více optimističtější než "jen" 1:4. Do druhé půle jsme se pustili jako vyměnění. Co nahrávka to chyba, co příležitost to "spálená". Domácí toho využili a dokázali si vynutit naše chyby a z toho plynoucí tlak. Ke konci už šlo vidět, že ani vystřídání "unavších" hráčů nevede k uklidnění hry a podržení si balónu na noze. Domácí ještě v závěru neproměnili několik vyložených tutovek a tak skóre nakonec vyznělo příznivěji pro nás. Každopádně pokud se naučíme udržet tempo, klid v koncovce a nervy při chybách, tak budeme neporazitelní!  :-) 

 

26.4.2009   Mistrovské utkání... Velká Lhota

Domácí byli od začátku utkáni fotbalovějším týmem, ale hlavně jejich tvrdá hra dělala technicky hrajícím borcům Juřinky velké potíže. Z toho také vyplynula první gólová situace a následný gól. Po presingu domácího útočníka udělal velkou hrubku stoper Juřinky a i když se gólman Holáň snažil sebevíc, gólu nezabránil. Poté se veškerá fotbalová krása vytratila a obě mužstva byla ráda, že se pískl poločas.

 Do druhého poločasu nastoupili hráči z Juřinky s odhodláním něco s výsledkem udělat. Začali dobře kombinovat a záhy se jim podařilo po velmi pěkné akci díky Mildově gólu vyrovnat. Tím domácí hodně otřásli. Ale místo toho aby je srazili na kolena a zápas otočili ve svůj prospěch, začali sami kupit chybu za chybou a dostali zpět Lhotu do zápasu. Vítězný gól dala Lhota docela lacině i šťastně. Po autovém vhazování se nepodařilo hostům odkopnout míč do bezpečí a dva volní hráči na penaltě, které nepokryl střed zálohy, si skoro dávali přednost kdo vystřelí. Střelu, ale ke vší smůle tečoval obránce Juřinky tak nešťastně, že propadla pod bezmocným brankářem Holáněm. Hosté se už pak jen zmohli na bezúčelné nakopávání balónů do šestnáctky, ale případné drama v podobě vyrovnání Lhota nepřipustila.

 

19.4.2009   Mistrovské utkání... Poličná "B"

Druhý zápas za sebou doma. Podmínky v podstatě podobné jako minulý týden. Paráda! Výborný nástup v první půli, ale zahozených šancí se děsili i diváci. Prostě chyběla koncovka. Soupeř měl jen pár brejků, ale ty většinou ztroskotaly na výborně hrajícím stoperovi Láďovi. Už dokážeme trvrdit, že začínáme hrát fotbal a né jen "kopanou". V druhé půli jsme byli opět lepší a vytvářeli si šance ikdyž většinou hře chybí více klidu a lepší náhrávka na volného chlapa v koncovce. Naštěstí se opět zablýskl Milda a jeho levačka. Trenér tentokrát zklamán nezájmem "nehrajících" příznivců. Žádný pořadatel, nikdo na lajnu...máme co zlepšovat, ale to podstatné je, že dokážeme hrát fotbal!

 

12.4.2009   Mistrovské utkání... Kladeruby

Poprvé letos domácí zápas, účast perfektní, počasí nám přálo, konečně i góly padaly. První gól z kopačky Jirky Šindelka rozvlnil soupeřovu bránu již po 15 minutách hry. Dalším gólem se blýskl Jindra, kdy s přímáku vymelt pavučinu pod soupeřovým břevnem. Další gól z kopačky skvěle hrajícího Mildy a pak už to byla kanonáda. Všichni dřeli co mohli a bylo to znát. Milda se blýskl hattrickem a apeluje na výherce vyhlášené soutěže. Díky všem za bojovnost a výkony! Nelze jednoznačně určit kdo byl vidět nejvíce, ale vyzdvihl bych výkon Šindyho, Jirky Kuběny a Mildy!

 

5.3.2009  Vyhlašuji soutěž "o nejlepšího útočníka" a

nejlepšího střelce!

  

5.3.2009  Mistrovské utkání... Jablůnka "B"

Tak jsme se všichni kupodivu sešli, ikdyž část hráčů byla "propůjčena" do A týmu. Jablůnce klobouk dolů za připravené hřiště a spoustu diváků. Holt vyhrává ten kdo dává góly a to bych viděl jako to co potřebujeme zlepšit jako sůl. Všichni jsme dřeli co jsme mohli, ale veřím, že se forma bude jen zvětšovat. Připrava na další zápas bude přinejmenším klíčová. Musím taky podtrhnout dnešní výkon Renka! 

  

2.3.2009  Odjezd do Jablůnky je v neděli 14:45 od Dělňáku!

 

 30.3.2009  Termín tréninků

Tréninky jsou přesunuty na pátek v 16:30 ... Účast nutná!

 

 29.3.2009  Přátelské utkání... TJ Kladeruby

Dnes, ač tomu počasí vůbec nepřálo se odehrálo přátelské utkání s TJ Kladeruby. Ikdyž terén byl velice těžký naši "borci" dokázali udžet čisté konto (hlavně díky Holymu) a vstřelit z nařízené penalty gól (Jindra) a vyhrát tak nejtěsnějším rozdílem branek 1:0. Tímto bychom chtěli poděkovat organizátorům a především fanynkám a fanouškům. Nesmíme zapomenout také na bezchybný výkon pana sudího! Díky Tondo. 

 

 

Juřinka se poprvé sešla až na dvě vyjímky v plné sestavě a bylo to znát. Se silným soupeřem, který hrál ještě loni 3.třídu  držela celý zápas krok. O osudu zápasu rozhodl první poločas, který charakterizuje číslo 2. Jirka Šindelek pokřtil nové střelky dvěma přesnými zásahy, kdy si mazácky poradil s golmanem. Krásné góly. Na druhé straně se dvěma efektními a efektvními zásahy prezentoval čaroděj Renďa. Při první šanci zachraňoval dorážku na brankové čáře přesný Roman Koleček.Obrana fungovala i pod tlakem velmi dobře. Druhá půlka byla více méně o středu hřiště, za zmínku stojí Karlosova zmařená tutovka, která skončila těsně před Poličnou. Růžďka vystrčila drápky asi 15 minut před koncem, kdy po "autu neautu" vstřelila kontaktní gól. Naštěstí to byl zásah zároveň poslední. Zlaté 3 body.

 

Sestava: Palacký, Koleček, Lacina, Horák (Matyščák), Střítezský( Kovář) , Paťava, Strnadel (Cahlík), Kuběna, Nohavica, Šindelek, Stengl.

30.3.2010   !POZOR! Z důvodu konfliktu hrací doby s A týmem se posouvají domácí kola 20. a 22. na sobotu!

 

11.8.2009   ZNOVU Příspěvky!!!

Platili:

Radomír Střítězský, Miloš Chocholatý, Vladimír Kovář, Petr Nohavica, Oliver Matyšťák. Jiří Šindelek, Roman Štengl, Patrik Pavelka, René Palacký, Radek Kopečný, Radek Paťava

Nedali: Tomáš Vaněk, Dan Horák, Dan Smeta, Jakub Hujo, Tomáš Holzer, Ivo Němeček, Marcel Lacina, Karel Nohavica

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář